BIGMAT home of builders

REMOT

BigMat Remot Poprad

Spoločnosť REMOT SI s.r.o. pôsobí v oblasti predaja stavebných materiálov v Popradskom regióne už od roku 1992. V súčasnosti sa firma venuje obchodnej činnosti zameranej na strechy, strešné nadstavby, zatepľovanie budov, sadrokartónové systémy, suchú výstavbu,hrubú stavbu, montované domy, strešné zvody a odkvapy.

Spoločnosť REMOT SI s.r.o. v Poprade je ideálnym riešením pre stredné firmy, malých živnostníkov a individuálnych stavebníkov. Práve pre nich zabezpečuje dodávky stavebného materiálu.

Odborné služby

Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom odborné služby: vypracovanie cenových ponúk, odborné poradenstvo, výpočty stavebných materiálov, dopravu a vykládku materiálu priamo zákazníkovi na miesto určenia.Taktiež v rámci služieb ponúkame montáž striech, strešných nadstavieb, drevených väzníkových krovov.

Naše Motto

Heslom spoločnosti REMOT SI s.r.o. je vyššia informovanosť klientov, vyššia profesionalita pri využívaní materiálov a vyššia kvalita bývania. Dobré vzťahy s našimi zákazníkmi patria medzi naše priority. Nášho stavebníka chceme sprevádzať od začiatku jeho rozhodnutia stavať až do konečného štádia realizácie stavby.

Ako sme už spomenuli, na trhu so stavebnými materiálmi sme už viac ako dvadsať rokov, čo z hľadiska času predstavuje jednu celú generáciu, no pre spoločnosť REMOT SI je to niekoľko generácií spokojných zákazníkov.

Toto je náš tím

Dobré myšlienky nás spájajú

Spolupráca s BigMat

Predstavujeme Vám našich partnerov

Hlavní partneri

Kariéra v spoločnoti BigMat

Kariéra v BigMat